Location : Home > T > TAAC226K035G
TAAC226K035G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAC226K035G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAC226K035G CAP TANT 22UF 35V 10 AXIAL 1327300 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAC226K035G CAP TANT 22UF 35V 10 AXIAL 682000 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAC226K035G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 22uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd