Location : Home > T > TAAC156M050G
TAAC156M050G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAC156M050G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAC156M050G CAP TANT 15UF 50V 20 AXIAL 1327400 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAC156M050G CAP TANT 15UF 50V 20 AXIAL 682100 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAC156M050G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50V 15uF 20 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd