Location : Home > T > TAAC156K035G
TAAC156K035G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAC156K035G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAC156K035G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 15uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
TAAC156K035G CAP TANT 15UF 35V 10 AXIAL 1327700 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAC156K035G CAP TANT 15UF 35V 10 AXIAL 682400 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com