Location : Home > T > TAAC107M010G
TAAC107M010G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAC107M010G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAC107M010G CAP TANT 100UF 10V 20 AXIAL 1327800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAC107M010G CAP TANT 100UF 10V 20 AXIAL 682500 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAC107M010G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10V 100uF 20 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-9036-20CS2677 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD