Location : Home > T > TAAA474K035G
TAAA474K035G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAA474K035G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAA474K035G CAP TANT 0.47UF 35V 10 AXIAL 1330500 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAA474K035G CAP TANT 0.47UF 35V 10 AXIAL 685200 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAA474K035G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 0.47uF 10 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd