Location : Home > T > TAAA335M016G
TAAA335M016G
Share on FacebookShare on Facebook
TAAA335M016G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAAA335M016G CAP TANT 3.3UF 16V 20 AXIAL 1330600 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAAA335M016G CAP TANT 3.3UF 16V 20 AXIAL 685300 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAAA335M016G Tantalum Capacitors - Solid Leaded 16V 3.3uF 20 Axial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd