Location : Home > T > TA203PA2R00JE
TA203PA2R00JE
Share on FacebookShare on Facebook
TA203PA2R00JE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TA203PA2R00JE RES 2 OHM 3W 5 RADIAL 1336500 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TA203PA2R00JE RES 2 OHM 3W 5 RADIAL 596000 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TA203PA2R00JE Thick Film Resistors - Through Hole 3watt 2ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TA203PA2R00JE RES 2 OHM 3W 5 RADIAL 701200 Ohmite 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TA203PA2R00JE Thick Film Resistors - Through Hole 3watt 2ohm 5 800,000 Ohmite 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
TA203PA2R00JE Thick Film Resistors - Through Hole 3watt 2ohm 5 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd