Location : Home > R > RN65D24R3FB14
RN65D24R3FB14
Share on FacebookShare on Facebook
RN65D24R3FB14 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RN65D24R3FB14 standard package with RoHS 43620 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
RN65D24R3FB14 Metal Film Resistors - Through Hole 1/2watt 24.3ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RN65D24R3FB14 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
768141124G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 120K OHM 14SOIC
768141124G CTS Resistor Products 777300 2015+ RES ARRAY 120K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
768141124G CTS Resistor Products 777300 2015+ RES ARRAY 120K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com