Location : Home > T > T86D476K010EAAS
T86D476K010EAAS
Share on FacebookShare on Facebook
T86D476K010EAAS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T86D476K010EAAS CAP TANT 47UF 10V 10 2917 1558900 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T86D476K010EAAS CAP TANT 47UF 10V 10 2917 898900 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T86D476K010EAAS CAP TANT 47UF 10V 10 2917 1008900 Vishay Sprague NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSRPW-JB2 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SINGLE GANG JUNC BOX 2"