Location : Home > L > LGL2W271MELA40
LGL2W271MELA40
Share on FacebookShare on Facebook
LGL2W271MELA40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGL2W271MELA40 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LGL2W271MELA40 CAP ALUM 270UF 20 450V SNAP 686200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGL2W271MELA40 CAP ALUM 270UF 20 450V SNAP 791400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGL2W271MELA40 CAP ALUM 270UF 20 450V SNAP 686200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03029 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1" POLY BRAIDED SLEEVING