Location : Home > T > T491X156K035AS
T491X156K035AS
Share on FacebookShare on Facebook
T491X156K035AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T491X156K035AS standard package with RoHS 235750 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T491X156K035AS CAP TANT 15UF 35V 10 2917 1506100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T491X156K035AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 35volts 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com