Location : Home > T > T491C157K010AS
T491C157K010AS
Share on FacebookShare on Facebook
T491C157K010AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T491C157K010AS standard package with RoHS 235090 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T491C157K010AS CAP TANT 150UF 10V 10 2312 1506200 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T491C157K010AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 150uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T491C157K010AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk