Location : Home > T > T491A335K010AS
T491A335K010AS
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for T491A335K010AS distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
T491A335K010AS KEMET 1498 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
T491A335K010AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T491A335K010AS CAP TANT 3.3UF 10V 10 1206 1401100 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T491A335K010AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 10volts 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T491A335K010AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk