Location : Home > E > EKXJ351ELL151ML45S
EKXJ351ELL151ML45S
Share on FacebookShare on Facebook
EKXJ351ELL151ML45S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
EKXJ351ELL151ML45S CAP ALUM 150UF 20 350V RADIAL 1328800 United Chemi-Con 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-W1-24-9-100 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD