Location : Home > L > LGU1E123MELA
LGU1E123MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1E123MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1E123MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU1E123MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 12000uF 105c 25x40x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU1E123MELA standard package with RoHS 46530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU1E123MELA CAP ALUM 12000UF 20 25V SNAP 606300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU1E123MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 12000uF 105c 25x40x 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd