Location : Home > T > T198D337K050AS
T198D337K050AS
Share on FacebookShare on Facebook
T198D337K050AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T198D337K050AS Tantalum Capacitors - Wet 330uF 50V D10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T198D337K050AS CAP TANT 330UF 50V 10 AXIAL 1344000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T198D337K050AS CAP TANT 330UF 50V 10 AXIAL 698700 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T198D337K050AS Tantalum Capacitors - Wet 330uF 50V D10 80,000 Kemet 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd