Location : Home > C > C0805C181J1GACTU
C0805C181J1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C0805C181J1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C0805C181J1GACTU CAP CER 180PF 100V 5 NP0 0805 908100 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C0805C181J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 180pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C0805C181J1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 180pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.