Location : Home > T > T100V-012.8M
T100V-012.8M
Share on FacebookShare on Facebook
T100V-012.8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T100V-012.8M OSC VCTCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 140210 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
T100V-012.8M OSC VCTCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 62585 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
T100V-012.8M OSC VCTCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 140210 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
T100V-012.8M OSC VCTCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 57859 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T100V-012.8M OSC VCTCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 77770 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-141-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-141-41-012101 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-141-41-012101 Preci-Dip 147770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-141-41-012101 Preci-Dip 287290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-43-035-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
960248-8100-AR-TP Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1881540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1881540000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1881540000 Weidmuller 147090 2016+ SLDV-THR 5.08/38/180FLF 1.5BK Unitronix Electronics Limited
811-22-050-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 50 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-050-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-050-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
811-22-050-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 50 POS .236 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-050-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 50 POS .236 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
816-22-005-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 5 Position Spring Piston Connector Through Hole
3-794679-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-794679-8 TE Connectivity AMP Connectors 298210 2016+ CONN HEADER 8POS DL R/A 30GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-794679-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-794679-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-794679-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 8POS DL R/A 30GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
1282560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1282560000 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1282560000 WEIDM 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
1282560000 Weidmuller 287590 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0190180003 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated
7A11000013 Crystals and Oscillators Crystals 11.0592MHz ¡À30ppm Crystal 20pF -10¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
60487-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 16-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated