Location : Home > D > DOT050F-010.0M
DOT050F-010.0M
Share on FacebookShare on Facebook
DOT050F-010.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DOT050F-010.0M OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 140180 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
DOT050F-010.0M OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 42405 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DOT050F-010.0M OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 140180 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
DOT050F-010.0M OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 57829 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DOT050F-010.0M OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD 78750 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-83-015-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-83-015-30-001101 Preci-Dip 147540 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-015-30-001101 Preci-Dip 279850 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87988-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
1769162 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1769162 IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1769162 Phoenix Contact 147110 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1769162 Phoenix Contact 298410 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796634-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-796634-1 TE Connectivity AMP Connectors 157180 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-796634-1 TE Connectivity AMP Connectors 298490 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796634-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796634-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
0395338420 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
76602-155 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors Single Post Terminal Connector Through Hole Gold 0.025" (0.64mm) Square