Location : Home > S > SZMM5Z3V3T1G
SZMM5Z3V3T1G
Share on FacebookShare on Facebook
SZMM5Z3V3T1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SZMM5Z3V3T1G DIODE ZENER 200MW 3.3V SOD523-2 139300 ON Semiconductor NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SZMM5Z3V3T1G DIODE ZENER 200MW 3.3V SOD523-2 139300 ON Semiconductor 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SZMM5Z3V3T1G DIODE ZENER 200MW 3.3V SOD523-2 241530 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATTL2R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Red 12-24 AWG
ATTL2R Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATTL2R Amphenol PCD 147640 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM RED Unitronix Electronics Limited
ATTL2R Amphenol PCD 287350 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 6MM RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com