Location : Home > U > UDZSTE-173.6B
UDZSTE-173.6B
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for UDZSTE-173.6B distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
UDZSTE-173.6B ROHM SOD-32.. 9876 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
UDZSTE-173.6B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UDZSTE-173.6B 6000 0451+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
UDZSTE-173.6B Original&New 20000 ROHM 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
UDZSTE-173.6B DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD-323 139570 Rohm Semiconductor 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZT52C20T-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 300MW SOD523
BZT52C20T-7 38144 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZT52C20T-7 Distributor 162270 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
BZT52C20T-7 IC 36571 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BZT52C20T-7 STOCK 46550 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SIT8008AI-32-33E-20.000000T Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 3.3V 20MHZ OE
DP1RD20JQ2 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors DisplayPort Display Port 1.1a Receptacle Connector 20 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
DP1RD20JQ2 JAE Electronics 139580 17+/18+ CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD FindCores Electronics Co.,Ltd.
DP1RD20JQ2 JAE Electronics 157229 2015+ CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DP1RD20JQ2 JAE Electronics 241810 1538+ CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD Alphatek Technology Limited
DP1RD20JQ2 JAE Electronics 87910 2015+ CONN RCPT 20POS R/A TOP MT GOLD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TF203J32K7680R Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À30ppm Crystal 9pF 90 kOhm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
CS325S20500000ABJT Crystals and Oscillators Crystals 20.5MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 80 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
CS325S20500000ABJT Citizen Finedevice Co Ltd 42335 1538+ CRYSTAL 20.5000MHZ 18PF SMD Alphatek Technology Limited
CS325S20500000ABJT Citizen Finedevice Co Ltd 57759 2015+ CRYSTAL 20.5000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CS325S20500000ABJT IC 40050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HN02505000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HN02505000J0G Amphenol FCI 157160 2016+ 508 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
HN02505000J0G IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HN02505000J0G NEW 87990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395138302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776269-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-1776269-3 TE Connectivity AMP Connectors 157030 2016+ TERMINAL BLK 13POS 5MM SIDE ENT Unitronix Electronics Limited
1-1776269-3 TE Connectivity AMP Connectors 298710 2016+ TERMINAL BLK 13POS 5MM SIDE ENT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1914790000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1914790000 Weidmuller 146970 2016+ LMZFL 5/8/135 3.5OR Unitronix Electronics Limited
1914790000 Weidmuller 287950 2016+ LMZFL 5/8/135 3.5OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0945069000 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Housing Connector Female, Receptacle White 0.250" (6.35mm)