Location : Home > S > SZBZX84B15LT1G
SZBZX84B15LT1G
Share on FacebookShare on Facebook
SZBZX84B15LT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37141-01-0 Curtis Industries 157090 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
T37141-01-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37141-01-0 NEW 97310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1040810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1040810000 IC 58570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1040810000 Weidmuller 157230 2016+ CONN HEADER 6POS 3.81MM BLK R/A Unitronix Electronics Limited
1040810000 Weidmuller 298710 2016+ CONN HEADER 6POS 3.81MM BLK R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com