Location : Home > E > ED2205/11
ED2205/11
Share on FacebookShare on Facebook
ED2205/11 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ED2205/11 TERMINAL BLOCK 5MM 11POS 8000 On Shore Technology Inc 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1154850000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole