Location : Home > S > SXR221M100ST
SXR221M100ST
Share on FacebookShare on Facebook
SXR221M100ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SXR221M100ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SXR221M100ST CAP ALUM 220UF 20 100V RADIAL 586100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SXR221M100ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 100Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
SXR221M100ST CAP ALUM 220UF 20 100V RADIAL 691300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SXR221M100ST CAP ALUM 220UF 20 100V RADIAL 586100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SXR221M100ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220uF 100Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd