Location : Home > E > ECQ-E4474KFB
ECQ-E4474KFB
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E4474KFB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E4474KFB Film Capacitors 400DC 0.47uF 10 L/S =15mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E4474KFB CAP FILM 0.47UF 400VDC RADIAL 1527900 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com