Location : Home > S > STPS10120CFP
STPS10120CFP
Share on FacebookShare on Facebook
STPS10120CFP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS10120CFP DIODE SCHOTTKY 120V 10A TO-220FP 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STPS10120CFP TO220ISOLFULLPACK0.5AB 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STPS10120CFP 789646 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387515124 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0387209225 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
929974-01-24 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929974-01-24 35545 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
929974-01-24 7855 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929974-01-24 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 24POS EKT Electronics Co., Ltd
929974-01-24 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 SNGL STR 24POS TPC Global Service Co.Ltd.