Location : Home > S > SIT1602AIL8-18S
SIT1602AIL8-18S
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL8-18S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 140200 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 57849 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL8-18S OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 98490 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D73064-42 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD
D73064-42 Harwin Inc. 157560 2016+ CONN IC DIP SOCKET 64POS GOLD Unitronix Electronics Limited
D73064-42 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
D73064-42 NEW 99110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATX6BR Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Brown 8-22 AWG
ATX6BR Amphenol PCD 147880 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BROWN Unitronix Electronics Limited
ATX6BR Amphenol PCD 288650 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 8MM BROWN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-87-148-15-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 148POS GOLD
510-87-148-15-061101 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-148-15-061101 Preci-Dip 157240 2016+ CONN SOCKET PGA 148POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-148-15-061101 Preci-Dip 279010 2016+ CONN SOCKET PGA 148POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com