Location : Home > S > SIT1602AIL8-18E
SIT1602AIL8-18E
Share on FacebookShare on Facebook
SIT1602AIL8-18E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT1602AIL8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 139270 SiTIME NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SIT1602AIL8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 56919 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT1602AIL8-18E OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 1.8V 98690 SiTIME 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DP35-GY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 10-22 AWG
DP35-GY Eaton 147530 2016+ TERMINAL BLOCK 35A GRAY Unitronix Electronics Limited
DP35-GY IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DP35-GY NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1608540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Beige 12-30 AWG
1608540000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1608540000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1608540000 Weidmuller 147170 2016+ TERM BLOCK 600V 25A WM BEIGE Unitronix Electronics Limited
1608540000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 600V 25A WM BEIGE TPC Global Service Co.Ltd.
317-87-139-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-139-01-687101 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-139-01-687101 Preci-Dip 147510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
550-10-144-12-000101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-10-144-12-000101 IC 55940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-10-144-12-000101 Preci-Dip 147420 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
T37033-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37033-12-0 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37033-12-0 NEW 97870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1722660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1722660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.62 7POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1722660000 Weidmuller 147580 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1722660000 Weidmuller 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-024-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-87-024-10-273101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-024-10-273101 Preci-Dip 299210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430405-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1-104257-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)