Location : Home > S > SSM-138-S-DV
SSM-138-S-DV
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433212-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433212-10-0 IC 59350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24-8370-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-8370-610C Aries Electronics 147230 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-8370-610C Aries Electronics 278470 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38330-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38330-11-0 IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38330-11-0 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-076-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 76 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1748430000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748430000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1748430000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 26POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1748430000 Weidmuller 147030 2016+ TERM BLOCK PLUG 26POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
850-10-012-40-251191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
850-10-012-40-251191 Preci-Dip 147560 2016+ CONN HDR 12POS 1.27MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-012-40-251191 Preci-Dip 277710 2016+ CONN HDR 12POS 1.27MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com