Location : Home > M > MDF7B-24P-2.54DSA(55)
MDF7B-24P-2.54DSA(55)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7B-24P-2.54DSA(55) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20021321-00082D4LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 82 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00082D4LF Amphenol FCI 147210 2016+ CONN RCPT 82POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00082D4LF Amphenol FCI 288250 2016+ CONN RCPT 82POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3214686 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 14-26 AWG
3214686 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3214686 Phoenix Contact 147350 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3214686 Phoenix Contact 289130 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-6501-21 Aries Electronics 147850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-6501-21 Aries Electronics 298700 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-6501-21 IC 57770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1728130000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1728130000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 34POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1728130000 Weidmuller 147640 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1728130000 Weidmuller 298070 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-029-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-029-30-001101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-029-30-001101 Preci-Dip 299210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-119-03-G-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-87-020-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold