Location : Home > S > SSL015L2HN
SSL015L2HN
Share on FacebookShare on Facebook
SSL015L2HN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SSL015L2HN CONN RCPT 15POS HORIZONTAL SMD 157810 TE Connectivity Aerospace, Def 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-121-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-121-41-003101 IC 59220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-121-41-003101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-121-41-003101 Preci-Dip 288510 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com