Location : Home > D > DSC1001DI5-007.3728
DSC1001DI5-007.3728
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001DI5-007.3728 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001DI5-007.3728 OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 57309 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001DI5-007.3728 OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 31885 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
DSC1001DI5-007.3728 OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 99190 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASMA21F Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Orange 14-22 AWG
ASMA21F Amphenol PCD 147190 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM ORANGE Unitronix Electronics Limited
ASMA21F Amphenol PCD 287830 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM ORANGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-046-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-87-046-30-001101 IC 58590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-046-30-001101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-046-30-001101 Preci-Dip 288450 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-6503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-6503-30 Aries Electronics 157580 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-6503-30 Aries Electronics 277870 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776453-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-1776453-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776453-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK HDR 11POS 5.08MM EKT Electronics Co., Ltd
1-1776453-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK HDR 11POS 5.08MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
803-83-074-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 74 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
546-87-224-18-091135 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 224POS GOLD
546-87-224-18-091135 Preci-Dip 147190 2016+ CONN SOCKET PGA 224POS GOLD Unitronix Electronics Limited
546-87-224-18-091135 Preci-Dip 289190 2016+ CONN SOCKET PGA 224POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com