Location : Home > S > SR151C472JAA
SR151C472JAA
Share on FacebookShare on Facebook
SR151C472JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR151C472JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 4700pF 5 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SR151C472JAA OriginalNew?? 498101 AVX 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SR151C472JAA CAP CER 4700PF 100V 5 RADIAL 684800 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited