Location : Home > G > GCM155R71E153KA55D
GCM155R71E153KA55D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM155R71E153KA55D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM155R71E153KA55D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015uF 25Volts X7R 10 Le 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Topic Electronics Co.,Ltd
GCM155R71E153KA55D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.015uF 25Volts X7R 10 Le 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
GCM155R71E153KA55D CAP CER 0.015UF 25V 10 X7R 0402 1441800 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4035S Soldering, Desoldering, Rework Products Accessories HEATER 45W FOR THREAD-IN TIPS