Location : Home > S > SR121A331JAR
SR121A331JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SR121A331JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SR121A331JAR CAP CER 330PF 100V 5 RADIAL 1339900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SR121A331JAR CAP CER 330PF 100V 5 RADIAL 696700 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SR121A331JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 330pF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
SR121A331JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 330pF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com