Location : Home > U > UP050SL360J-B-B
UP050SL360J-B-B
Share on FacebookShare on Facebook
UP050SL360J-B-B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UP050SL360J-B-B CAP CER 36PF 50V 5 AXIAL 725800 Taiyo Yuden 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
UP050SL360J-B-B standard package with RoHS 46800 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UP050SL360J-B-B CAP CER 36PF 50V 5 AXIAL 1237800 Taiyo Yuden 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BI 8146 R10K L.1 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BI 8146 R10K L.1 TT Electronics/BI 48110 1525+ POT 10K OHM 7/8 RD HYBRID Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BI 8146 R10K L.1 TT Electronics/BI 57829 1516+ POT 10K OHM 7/8 RD HYBRID Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com