Location : Home > S > SQCB2M221JAJME
SQCB2M221JAJME
Share on FacebookShare on Facebook
SQCB2M221JAJME distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SQCB2M221JAJME CAP CER 220PF 200V 5 1111 905700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SQCB2M221JAJME 687945 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
SQCB2M221JAJME CAP CER 220PF 200V 5 1111 905700 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SQCB2M221JAJME Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 220pF 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SQCB2M221JAJME ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HR-AAC Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NIMH 1.2V AA 1AH