Location : Home > B > BFC238301105
BFC238301105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238301105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238301105 Film Capacitors 1uF 5 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC238301105 CAP FILM 1UF 5 250VDC RAD 1440600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC238301105 CAP FILM 1UF 5 250VDC RAD 792600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com