Location : Home > S > SM30B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
SM30B-ZPDSS-TF(LF)(SN)
Share on FacebookShare on Facebook
SM30B-ZPDSS-TF(LF)(SN) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SM30B-ZPDSS-TF(LF)(SN) CONN HEADER R/A SMD 30POS ZPD 147610 JST Sales America Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SM30B-ZPDSS-TF(LF)(SN) CONNECTOR 989000 JST 15+ 989000 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM315-LPPE-D23-SP-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM315-LPPE-D23-SP-BK Sullins Connector Solutions 147280 2016+ CONN HEADER 1MM 46POS Unitronix Electronics Limited
SFM315-LPPE-D22-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM315-LPPE-D22-SM-BK Sullins Connector Solutions 147710 2016+ CONN HEADER 1MM 44POS Unitronix Electronics Limited
115-93-650-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
115-93-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
115-93-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157620 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Unitronix Electronics Limited
115-93-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278450 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
115-93-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN LOWPRO .600 50POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
315-43-118-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-43-118-41-001000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PPTC212KFMS Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
1747870000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 26 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1747870000 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 26POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1747870000 Weidmuller 147010 2016+ TERM BLOCK PLUG 26POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1747870000 Weidmuller 298210 2016+ TERM BLOCK PLUG 26POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-052-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 52 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-052-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-052-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS SNGL .370 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-052-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 52POS SNGL .370 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd