Location : Home > S > SIT3822AI-1B-33EY
SIT3822AI-1B-33EY
Share on FacebookShare on Facebook
SIT3822AI-1B-33EY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SIT3822AI-1B-33EY OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 57479 SiTIME 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SIT3822AI-1B-33EY OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 3.3V 97670 SiTIME 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3260115 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Black, Gray, Yellow 4/0-4 AWG
3260115 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3260115 Phoenix Contact 147750 2016+ TERM BLOCK 4-3/0 AWG GRY/BLK-YLW Unitronix Electronics Limited
1986158-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
MMS-103-02-L-DH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-83-128-01-666101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-83-128-01-666101 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-128-01-666101 Preci-Dip 157360 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-480424-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.200" (5.08mm)
1-480424-9 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1-480424-9 IC 38860 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-480424-9 Molex 15000 15+ 15+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-480424-9 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
1-103080-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead