Location : Home > S > SM108032003FE
SM108032003FE
Share on FacebookShare on Facebook
SM108032003FE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SM108032003FE ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SM108032003FE Thick Film Resistors - Through Hole 200K ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SM108032003FE RES 200K OHM 2.5W 1 RADIAL 1434700 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SM108032003FE Thick Film Resistors - Through Hole 200K ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
SM108032003FE Thick Film Resistors - Through Hole 200K ohms 1 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
SM108032003FE RES 200K OHM 2.5W 1 RADIAL 808400 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SM108032003FE RES 200K OHM 2.5W 1 RADIAL 703200 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.