Location : Home > E > ERA-8AEB3322V
ERA-8AEB3322V
Share on FacebookShare on Facebook
ERA-8AEB3322V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ERA-8AEB3322V Thin Film Resistors - SMD 1206 33.2Kohm 25ppm 0.1 Tol 800,000 Panasonic Electronic Component 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
ERA-8AEB3322V RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/4W 1206 783900 Panasonic Electronic Component NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ERA-8AEB3322V RES SMD 33.2K OHM 0.1 1/4W 1206 678700 Panasonic Electronic Component 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.