Location : Home > S > SLPX681M200A4P3
SLPX681M200A4P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX681M200A4P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX681M200A4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 680uF 200V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SLPX681M200A4P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLPX681M200A4P3 CAP ALUM 680UF 20 200V SNAP 1523100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com