Location : Home > L > LLS1J332MELA
LLS1J332MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LLS1J332MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LLS1J332MELA ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LLS1J332MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 3300uF 85c 25x30x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LLS1J332MELA CAP ALUM 3300UF 20 63V SNAP 1525700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LLS1J332MELA RoHS Compliant 39274 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor