Location : Home > S > SLPX391M220C1P3
SLPX391M220C1P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX391M220C1P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX391M220C1P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLPX391M220C1P3 CAP ALUM 390UF 20 220V SNAP 710900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX391M220C1P3 CAP ALUM 390UF 20 220V SNAP 605700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLPX391M220C1P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 390uF 220V 20 85C Learn Mor 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLPX391M220C1P3 CAP ALUM 390UF 20 220V SNAP 1229900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLPX391M220C1P3 CAP ALUM 390UF 20 220V SNAP 88010 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com