Location : Home > C > CGS472T450X5C
CGS472T450X5C
Share on FacebookShare on Facebook
CGS472T450X5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS472T450X5C CAP ALUM 4700UF 450V SCREW 79130 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS472T450X5C CAP ALUM 4700UF 450V SCREW 1215100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS472T450X5C Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 4700uF 450V-10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com