Location : Home > S > SLPX102M180C7P3
SLPX102M180C7P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLPX102M180C7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLPX102M180C7P3 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SLPX102M180C7P3 CAP ALUM 1000UF 20 180V SNAP 778500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SLPX102M180C7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 180V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
SLPX102M180C7P3 CAP ALUM 1000UF 20 180V SNAP 883700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SLPX102M180C7P3 CAP ALUM 1000UF 20 180V SNAP 778500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLPX102M180C7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 180V 20 85C Learn Mo 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd