Location : Home > B > B32676T1205K
B32676T1205K
Share on FacebookShare on Facebook
B32676T1205K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32676T1205K Film Capacitors 2.0uF 1300Vdc 10 MKP L/S=37.5mm LoPro Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32676T1205K Film Capacitors 2.0uF 1300Vdc 10 MKP L/S=37.5mm LoPro Learn More 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32676T1205K FILM CAP 2.0UF 10 1300VDC 1532000 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com