Location : Home > B > B32656T2104K
B32656T2104K
Share on FacebookShare on Facebook
B32656T2104K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32656T2104K Film Capacitors 0.10uF 2000Vdc 10 MKP Boxed L/S=37.5mm Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B32656T2104K Film Capacitors 0.10uF 2000Vdc 10 MKP Boxed L/S=37.5mm Learn More 80,000 EPCOS 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B32656T2104K FILM CAP 0.10UF 10 2000VDC 1531200 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32656T2104K Film Capacitors 0.10uF 2000Vdc 10 MKP Boxed L/S=37.5mm Learn More 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com