Location : Home > S > SLP122M200H5P3
SLP122M200H5P3
Share on FacebookShare on Facebook
SLP122M200H5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SLP122M200H5P3 CAP ALUM 1200UF 20 200V SNAP 789400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SLP122M200H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1200uF 200V 20 105C Learn M 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SLP122M200H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1200uF 200V 20 105C Learn M 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com